لینکدین چیست؟

لینکدین چیست؟

لینکدین چیست؟

امروزه با رشد تکنولوژی و افزایش شبکه‌های مجازی، بازاریابی آنلاین، مشاغل آنلاین و آموزش آنلاین و ایجاد ارتباطات بین اشخاص و بین سازمانی بر بستر اینترنت، شاهد فاصله گرفتن از نسخه‌های کاغذی و فیزیکی هستیم. لینکدین یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در سطح جهان است. این شبکه اجتماعی شناخته شده برای کاربران ایرانی، بزرگترین و معتبر ترین شبکه اجتماعی حرفه‌ای جهان است.

 

لینکدین، پلتفرمی برای مشاغل

linkedin تنها شبکه این شبکه اجتماعی جهان می‌باشد که برای یک هدف تخصصی آماده شده است. این پلتفرم توسط شرکتی آمریکایی تاسیس شده است. شما می‌توانید برای یافتن شغل مناسب یا کارآموزی یا به‌ منظور برقراری ارتباط و تقویت روابط حرفه‌ای خود از این شبکه اجتماعی استفاده کنید. لینکدین این امکان را برای شما فراهم کرده ‌است که افرادی که مرتبط با زمینه شغلی شما فعالیت دارند پیدا کنید و دایره ارتباطات شغلی و تخصصی خود را گسترش دهید.

این شبکه اجتماعی به شما اجازه می دهد با ایجاد یک اکانت  برای خودتان و یا شرکت و کسب‌و‌کار خود، خودتان را به استفاده کنندگان این شبکه اجتماعی در سراسر جهان معرفی کنید. شما در لینکدین می‌توانید گروه آموزشی، چت و یا معرفی محصول خود را ایجاد کنید. همچنین در گروه مختلف آموزشی و یادگیری مهارت های لازم برای موفقیت در حرفه خود استفاده کنید. شما می توانید از طریق رایانه، برنامه موبایل به این برنامه دسترسی داشته باشید.

لزوم داشتن یک پروفایل خوب

شما می‌توانید با داشتن یک پروفایل خوب، شرایط کاری، شغلی، حرفه‌ای و تخصصی خود را به راحتی به سایر افراد نشان دهید. علاوه براین در لینکدین می‌توانید کلاسهای آموزشی یا ویدیوهایی از خودتان به‌اشتراک بگذارید. علاوه براین می‌توانید در هنگام یک مصاحبه شغلی یا تحصیلی آدرس صفحه خود را ضمیمه درخواست خود کنید و مخاطب می تواند با مراجعه به آن، اطلاعات کاملی را راجع به شما پیدا کند.

لینکدین بستری مناسب برای هر کسی است که به دنبال پیشرفت حرفه‌ای خود است. این می‌تواند شامل افرادی از زمینه‌های مختلف حرفه‌ای مانند صاحبان مشاغل کوچک، دانشجویان و جویندگان کار باشد. اعضای لینکدین می‌توانند از آن برای استفاده از شبکه متخصصان، شرکت‌ها و گروه‌های داخل و خارج از صنعت خود استفاده کنند. لینکدین یک پلت فرم آنلاین است که متخصصان جهان را به هم متصل می‌کند.

 

لینکدین چیست؟
لینکدین چیست؟

آیا داشتن لینکدین یک ضرورت است؟

بله

به تازگی در بسیاری از سایت‌ها، لینک صفحه لینکدین جزء الزامات شده است. لذا پیشنهاد می‌کنیم که در اسرع وقت، یک پیج مناسب و حرفه‌ای برای خود ایجاد کنید. همچنین توجه داشته باشید که تجربه‌های کاری خود را در بخش توضیحات درج نمایید. نوشتن از تجربیات کاری باعث می‌شود که کانکشن‌های مناسبی با همکاران خود در سایر شرکت‌ها برقرار کرده و بتوانید از تجربیات آنان نیز بهره‌مند شوید.

لینکدین پلتفرم مناسبی برای مشاغل است که می‌تواند به شما در یافتن شغل جدید، استخدام همکار و همچنین خبرهای حوزه فعالیت خود یاری نماید. لذا توجه داشته باشید که تولید محتوای تخصصی در این شبکه اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

 

برای مشاهده صفحه لینکدین اردینوشت اینجا کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.